www.seebiz.eu: HURA: Ne idite na FESTO!

Skupština HURA-e (Hrvatsko udruženje društava za tržišno komuniciranje) svojim je članicama preporučila da ne sudjeluju u natjecateljskom dijelu ovogodišnjeg Festivala tržišnih komunikacija (FESTO), koji će se održati u svibnju u Opatiji. Kako navode, rezultat je to neuspješnih pregovora koji su se od kraja 2009. do kraja ožujka odvijali na relaciji između Uprave HOZ-a (Hrvatski oglasni zbor), organizatora FESTO-a i HURA-e.

Cijeli članak pročitajte ovdje.


Ostale objave

Mamager.hr: Hrvatska ponovno na svjetskoj pozornici – Imago Ogilvy iz Cannesa donosi broncu

Media Kit: Hrvatska ponovno među najboljima na Cannes Lionsu: Imago Ogilvy osvojio brončanog lava za kampanju Studene

Lider.media: Narikače Imago Ogilvyija osvojile broncu na Cannesu

Poduzetnik.biz: Vodič za pažnju u digitalnom marketingu