Organizacija traži dizajnericu/a

Organizacija je u potrazi za osobom koja će se svojim dizajnerskim vještinama uklopiti u kreativni odjel agencije, a njihove uvjete pročitajte u nastavku!

S 20 godina iskustva na tržištu Organizacija se pozicionirala kao jedna od vodećih face-to-face agencija sa zavidnim projektima iz područja BTL komunikacija. Posljednjih godina agencijske usluge proširene su i na ATL, dizajn i sveprisutni digital. U skladu s tim tražimo novog člana tima koji će se uspješno nositi s dizajnerskim izazovima raznovrsnih marketinških projekata.

Opis posla:

  • Suradnja na razvoju kreativnih koncepata te doprinos idejama u rješavanju kreativnih i tehničkih izazova.
  • Razvoj idejnih grafičkih rješenja i finalnih prijedloga dizajna (vizualni identiteti, event branding i vizualizacije, tiskani i promo materijali, pakiranja, grafički elementi za društvene mreže i digitalne medije…) te priprema za tisak.
  • Rad na više projekata istovremeno – timski i samostalno.

Uvjeti za prijavu:

  • Minimalno 3 godine relevantnog radnog iskustva na sličnim ili istim pozicijama. Agencijsko iskustvo je prednost.
  • Napredno poznavanje Adobe paketa (Photoshop, Illustrator, InDesign).
  • Iskustvo u području vizualizacija prostora (npr. Blender) je prednost kao i mogućnost kreiranja jednostavnijih animacija (.gif, .mov).
  • Aktivno znanje engleskog jezika.
  • Kreativnost i usmjerenost na detalje.
  • Sposobnost prilagođavanja radu u timu kao i proaktivnost i komunikativnost.
  • Spremnost na učenje i usavršavanje.

Prijaviti se možete do petka 20. siječnja na [email protected] slanjem CV-a i portfolija.